067 311-11-91 10.00 - 22.30
Скарги та пропозиції:
097 37-61-001
Працюємо:
10.00 - 22.30

Чому піца кругла, а коробка квадратна?

Піца вважається одним із найулюбленіших страв у всьому світі. Хрумка скоринка, смачна начинка та нереальний апетитний вигляд не залишать байдужим нікого. Сьогодні працюють безліч служб доставки піци по всьому світу, Україна не виключення!

 

Багато людей спантеличені, чому при круглій формі смачної, апетитної піци, коробка квадратна? Що ж, давайте знайдемо  відповіді на це питання!

 

Такій формі коробки є не мало логічних пояснень, а саме:

  1. Вартість.

«Гроші вирішують все!» — можливо не правдива фраза, але тут вона потрапила в яблучко, так як створити круглу коробку, обійдеться дорожче, так як будуть необхідні більше вигинів, що вимагало б дорогою верстат.

  1.  Зручна доставка в квадратній формі

Коробка квадратної форми надійно захищає піцу від механічних пошкоджень під час транспортування. Дуже актуально, зважаючи на ріст популярності сервісів доставки їжі.

  1.  Брати піцу з такої коробки набагато зручніше

Вільний простір на кутах коробки дозволяє засунути вам руку і легко взяти шматочок бажаною піци, а тепер уявіть, якщо б упаковка була круглою, як би ви її діставали? Вам би довелося дістати тару і перевернути коробку, щоб піца випала на тарілку, тим самим зіпсувавши гарну подачу кухаря.

  1.  Вентиляція повітря

Оскільки в квадратній коробці більше простору, піца буде “дихати” і довше залишатиметься свіжою та тішитиме вас своїм неповторним смаком.

  1. Маркетинговий хід

Піца в квадратній коробці виглядає більшою - цей прийом давно зрозуміли маркетологи. А пересічна людина живе за принципом: “Чим більше, тим краще”.

Друзі, але ми впевненні, що форма піци чи коробки не є найважливішим. Головне це смак, якість та неймовірне відчуття насолоди, яке залишається після кожного шматочка піци!

Служба доставки їжі «COOK DRIVE» - готує для Вас з любов’ю! Не варто чекати приводу, щоб замовити додому, в офіс чи на пікнік смачну піцу від «COOK DRIVE».