0382 619-619 10.00 - 22.30
Скарги та пропозиції:
097 37-61-001
Працюємо:
10.00 - 22.30

Цікаві кулінарні факти!

Цікаві факти, часом навіть неймовірні, збиралися вченими і кулінарами по всьому світу. Тому зараз ми поспішаємо поділитися вами важливою інформацією у вигляді топ 10. Прочитайте її, напевно, ви зможете дізнатися щось нове і важливе для себе.

10. Масло чайного дерева прийшло до нас з Тібету. Там з нього роблять дивовижний смачний напій - масляний чай. Для його приготування потрібно масло чайного дерева, сіль і чай. На Тібеті цей напій п'ють по 50 - 60 чашок на день.

Від одного смачного напою ми переходимо до іншого, більш зрозумілому нашому менталітету.

9. На дев'ятому місці за своєю дивовижною історії розташувався гарячий шоколад

Найперший гарячий шоколад готували з додаванням перцю чилі та кукурудзи. Доречі, перші згадки про боби шоколаду з'явилися ще в 5 столітті до н.е. в племені стародавніх майя. Але лише в 1 столітті нашої ери ці боби були перетворені в пасту, а потім зварені в смачний напій, з додаванням різноманітних спецій. Коли шоколадні боби досягли західних країн, то їх вартість складала близько 50-70 доларів за фунт. Це була колосально висока вартість на даний продукт. Але він був настільки популярний, що постачання не припинялися протягом року.

8. На восьмому місці затишно розташувалися пончики.

Дивно,  ніхто досі не знає, хто ж насправді став ідейним натхненником пончиків. Єдине, що відомо про них, це те, що вони виникли на території Великобританії. Пончики мають дві форми: у формі кульки і у формі ілюмінатора - вікна на кораблі.

7. На сьомому місці знаходяться такі звичайні овочі та фрукти: яблуко, картопля і цибуля.

Ці продукти мають абсолютно ідентичні смакові якості. Не вірите? Тоді спробуйте закрити свій ніс і очі хусткою, а після цього вкусите кожен предмет і спробуйте вгадати, що ви їсте насправді. Ставимо 10 доларів, що ви не вгадаєте, що тільки що з'їли.

6. На шостому місці знаходяться яйця

Всім знайомий факт: якщо яйце спливає, значить, воно вже не годиться для вживання в їжу. Це відбувається тому, що старі яйця мають властивість накопичувати газ всередині шкаралупи. Такий продукт «з віком» можна використовувати лише для приготування випічки і омлетів.

5. На п'ятому місці стоїть паличка ванілі

Ароматна паличка здатна вивести шлаки з організму, а також підвищити ваш імунітет.

4. Четверте місце займає всім нам добре знайомий банан

Банани насправді не є деревом, це гігантська трава.

3. Третє місце займає авокадо

Виявляється, авокадо надзвичайно отруйне для птахів. Будьте уважні і ні в якому разі не годуйте пернатих цим фруктом.

2. На другому місці стоїть звичайний кетчуп

Кетчуп був придуманий як соус виключно для риби на Сході. Але він набув  настільки велику популярність, що тепер його вживають практично з будь-якими стравами.

1. Місце лідера зайняв напій 7-Up

Цей напій був винайдений ще в 1920 році. Напій спочатку призначався для людей, які страждають похміллям. Оригінальний рецепт використовується досі, а от спектр споживачів значно збільшився.

 

Тепер ви знаєте кілька неймовірних фактів, якими можете сміливо користуватися. Бажаємо вам успіху і харчуйтеся тільки здоровою їжею!