067 311-11-91 10.00 - 22.30
067 311-11-91 063 381-90-09 050 289-11-91
м. Хмельницький
Скарги та пропозиції:
097 37-61-001
Працюємо:
10.00 - 22.30

Головний секрет хороших суші!

Практично в будь-якому українському місті є суші-бари та сервіси доставки їжі. А це означає, що в сучасний час зовсім не обов’язково відвідувати Японію, щоб насолодитися її делікатесами. Проте навіть при такій різноманітності суші та ролів, не всі українці знають, що вони собою являють і деколи через це навіть бояться, чи не нашкодить така їжа їхньому здоров’ю.

Що таке суші?


Це традиційна японська страва, яка складається з рису, водоростей, морепродуктів та, інколи, овочів.

Який головний секрет хороших суші?

Головний секрет хороших суші, які пахнуть солоним морем і тануть у роті  добірні свіжі продукти, точне дотримання пропорцій, а також правильно відварений рис і вміло нарізана риба.

Суші не повинні розсипатися - це, до речі, один з головних ознак правильно приготованих суші, тому найкращим варіантом буде справжній японський рис, що має найбільшу клейкість. Рис промивається до повного вимивання рисової пудри, до тих пір, поки вода не стане абсолютно прозорою. Води при варінні має бути трохи більше ніж рису, приблизно на 1/5 частину. Коли рис готовий, його залишають охолоджуватися і приступають до підготовки риби.


Чому варто замовляти саме у нас?


У "Сook Drive" лише свіжі та якісні інгредієнти! Ми суворо дотримуємося стандартів у виборі певних інгредієнтів і їх приготування. 

Оптимальна вага наших суш - 230 грам. Така порція вважається оптимальною і рекомендованою професійними дієтологами. Їжа буде засвоюватися швидко, насичуючи організм потрібною енергією і корисними речовинами. 

Також ми подбали про відмінну ціну, яка буде доступною для кожного нашого гостя. 

Ми з упевненістю можемо сказати, що смак і якість наших страв кардинально відрізняється від усього, що Ви куштували раніше!