Хмельницкий
0382 619 - 619
067 311-11-91
063 381-90-09
Скарги та пропозиції: 097 37-61-001
Працюємо з 10.00 до 22.30

Вiдгуки

Шановні клієнти ! Ми вдячні Вам за будь-які відгуки - не тільки позитивні , але і негативні , тому що вони допомагають нам виправляти недоліки в нашій роботі .
 
Тим не менш, ми не завжди можемо довіряти голослівним твердженням про недостатньо високий рівень якості нашої продукції або сервісу . Тому переконливо просимо Вас , в разі написання негативного відгуку конкретизуйте , будь ласка , Ваші претензії , а саме - вказуйте час і адресу доставки , а також зміст замовлення . По викладеним фактам буде проведено розслідування , і, якщо вони підтвердяться , ми , по-перше , компенсуємо Ваші витрати , а по-друге , приймемо всі необхідні заходи для недопущення подібного в майбутньому.

Наталия

Почему отключены все телефоны? ???Понедельник 28.03.2016.

CookDrive

Добрий день. Пісне меню буде з понеділка ,але будемо намагатися запустити раніше.

Анна

А де постне меню?

Дмитро

Зробив замовлення один раз-замовляю постійно.Поруч з будинком.Забираю сам.Хотілось би мати дисконт для постійних клієнтів.І взагалі Ням-Ням.)

Жанна

Дякуєм Вам за гарне, вічливе, вчасне обслуговування, їжа свіжайша, гаряча, дуже смачна, і надалі будем користуватись Вашими послугами. ДЯКУЄМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Леша

Замовили сьогоднi пiццу i суширiтто . Було все дуже смачно , ситно i головне все свiже. Доставка швидка. Дякуэмо.

Олександр

Дуже часто користуюсь послугами. Смачно, швидко та по доступній ціні. Усім рекомендую!!! Було б чудово долучити в асортимент квас та пиво)

Сергій

Все дуже смачно))) А головне по доступній ціні і доставка швидка. Молодці. Всім рекомендую!

Тетяна

Замовляємо не вперше! Дуже смачнющі суші, панзеротті... Сім'я задоволена, рекомендую друзям та знайомим)) Хочеться щоб ви придумали знижки постійним клієнтам

Марина

Сьогодні отримала від магазину "HELENA" подарунковий сертифікат на Ваші послуги, яким я одразу і скористатись))) страви куштувала вперше, замовляла піцу "папероні", суші і салати..! Все дуже смачне гаряче і свіже. По кур'єрській доставці можна звіряти годинник!!! Молодці!!! Так тримати!!! Всім рекомендуватиму!

Віта

Сьогодні перший раз спробували Ваші страви, замовили піцу, суші та салатик-все дуже сподобалось))) дякуємо за смакоту))

Юлия

Сегодня первый раз сделала заказ. Все очень вкусно, олько пица жирновата (хотя моя семья ее уже слопала).

Інна

Вже не вперше замовляємо в вас.Все дуже смачно, доставка швидка.дякуємо що ви є.

Анна

Дуже смачна кухня, гарний сервіс. Дякуємо що ви є.

Людмила и Вячеслав

Заказали первый раз, хоть и слышали много хороших отзывов - очень довольны! Вкусно, быстро и цена приятно радует! Супер!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Додати відгук

Телефон не буде відображатися на сайті