067 311-11-91 10.00 - 22.30
067 311-11-91 063 381-90-09 050 289-11-91
м. Хмельницький
Скарги та пропозиції:
097 37-61-001
Працюємо:
10.00 - 22.30

Шановні клієнти! Ми вдячні Вам за будь-які відгуки - не тільки позитивні, але і негативні, тому що вони допомагають нам виправляти недоліки в нашій роботі.
 
Тим не менш, ми не завжди можемо довіряти голослівним твердженням про недостатньо високий рівень якості нашої продукції або сервісу. Тому переконливо просимо Вас, в разі написання негативного відгуку конкретизуйте, будь ласка, Ваші претензії, а саме - вказуйте час і адресу доставки, а також зміст замовлення. По викладеним фактам буде проведено розслідування, і, якщо вони підтвердяться, ми, по-перше, компенсуємо Ваші витрати, а по-друге, приймемо всі необхідні заходи для недопущення подібного в майбутньому.

 • Віталій

  Дякую за смачну піцу!

 • Юлія

  Замовляла на днях суші - ну дуже смачно! Вдячна за такі смачні роли та зручний сервіс. Для нашої сім"ї - це просто знахідка!

 • Cook Drive

  Іван, приносимо вибачення за цю ситуацію. Ми обов'язково з'ясуємо чому так сталось та виправимося. Дякуємо за детальний коментар, це допомагає нам покращувати нашу послугу.

 • Іван

  Вчора замовляли піццу - по краям обгорівша, замовляємо в вас вже далеко не перший раз, але такого раніше не було - робіть щось... І ще порада - якщо доставляєте за однією адресою одну страву декліькох видів (в моєму випадку панзеротті з сиром та соусом та панзеротті з куркою та грибами ), вказуйте будь-ласка на упаковці (ну хоча б маркером) де яка .... А то в результаті збірна піцца за приблизно 130 грн - зі згорівшими краями, та 2 панзеротті, де потрібно було ще вгадати яке з чим ...

 • Cook drive

  Марія, уточніть, будь-ласка, в якій саме годині Ви зробили замовлення. В святкові дні ми працювали за іншим графіком: 11.04 субота - 10.00-19.00 12.04 неділя - вихідний 13.04 понеділок - 16.00-22.30 Можливо, замовлення було здійсене в неробочий час.

 • Марія

  зробили замовлення, а ніхто так і не передзвонив. хоча повідомлення про те, що замовлення прийнято прийшло. часто користуємось Вашими послугами і таке вперше. сподіваюсь, що в останнє. неприємний осад і голодні шлунки

 • Любов

  Ціни зараз скрізь такі що очам не віриш ,так що нема чого нарікати, за дарма готувати вам ніхто не буде,і доречі робити в дома суші виходить зооовсім не дешевше! мене все влаштовує,піцца смачна,суші теж,сервіс хороший, працівники привітливі і чемні)

 • Cook Drive

  Анна, просимо вибачення за цю ситуацію. Ми обов'язково з'ясуємо всі обставини цього інциденту. Вдячні Вам за зворотній зв'язок та надання можливості покращити наші послуги. З Вами зв'яжеться наш менеджер, щоб принести вибачення.

 • Анна

  Испортилось качество доставки. Если раньше привозили за 40-50 минут. То сегодня прождала час 15 мин. Если вы не успеваете можно хотя бы перезвонить и предупредить клиента о задержке. И пиццу второй раз привозят холодную!!

 • Тамара

  Були з чоловіком постійними клієнтами,суші замовляли, але тепер ціни Дуже великі, тому за таку ціну вийде самому їх зробити(((((Стало дорого(((

 • Cook Dive

  Олександр, ми розуміємо Вашу реакцію. Дійсно, ми змушені були підняти ціни. Це пов'язано з тим, що ми продовжуємо купувати якісні інгредієнти, а в зв'язку з ростом курсу валют, витрати значно зросли. Тому ми змушені їх компенсувати за рахунок підвищення цін, щоб утримувати високу якість нашої кухні. При можливості, ми поступово знижуємо ціни. Ми сподіваємося на розумінням данного факту. Дякуємо, що обираєте Cook Drive.

 • Саша

  Ціни жах брр

 • Борис

  Огромное спасибо коллективу COOK DRIVE за качество, скорость и достойное обслуживание, так держать !!!!!! Хотелось бы по больше узвара !!! ))))))))

 • Cook Drive

  Богдана, дуже дякуємо за Ваш коментар. Ми врахували Ваші побажання і добавили розділ "Пісне меню". Там вже є широкий вибір страв, але ще будуть новинки!

 • Богдана

  Зробіть будь ласка пісне меню) було б дуже доречно зараз;)

Додавання відгуків доступно тільки для зареєстрованих користувачів!