067 311-11-91 10.00 - 22.30
Скарги та пропозиції:
097 37-61-001
Працюємо:
10.00 - 22.30

Шановні клієнти! Ми вдячні Вам за будь-які відгуки - не тільки позитивні, але і негативні, тому що вони допомагають нам виправляти недоліки в нашій роботі.
 
Тим не менш, ми не завжди можемо довіряти голослівним твердженням про недостатньо високий рівень якості нашої продукції або сервісу. Тому переконливо просимо Вас, в разі написання негативного відгуку конкретизуйте, будь ласка, Ваші претензії, а саме - вказуйте час і адресу доставки, а також зміст замовлення. По викладеним фактам буде проведено розслідування, і, якщо вони підтвердяться, ми, по-перше, компенсуємо Ваші витрати, а по-друге, приймемо всі необхідні заходи для недопущення подібного в майбутньому.

 • ольга

  дуже хороша та смачна кухня, приємна доставка.Рекомендую замовляти їжу в кук драйв)))))

 • Евеліна

  Було б чудово, якби Ви вказували в інформації про страву її калорійність, а ще краще -КБЖУ з розрахунку саме на конкретну порцію. Дякую, що Ви є!)))

 • Сергій

  Якість - 5 Сервіс - 5 Ціна - 5 НАЖЕРЛИСЬ!!! Дякую :) Рекомендую спробувати всім!

 • Юлия

  Дякуємо ВАМ за смачну та якісну їжу,швидку доставку.Все на найвищому рівні!Жодного разу не розчарувалися!

 • Ольга

  Дуже смачно готують. Беру не один рік. Дуже швидко приходить замовлення. Багато вибору. Я довіряю цій компанії і раджу вам.

 • Игорь

  Классное новое оформление сайта

 • Світлана

  Спробували один раз - будемо замовляти завжди! Смачні піци, те що треба! Відмінний сервіс! Дякую, що ви є!))

 • Владислав

  Сьогодні вперше скористався Cook Drive за порадою друзів. І знаєте, якщо честно, я не шкодую ;) Панзеротті з куркою та грибами це неймовірно, і при доставці була ще дуже гарячою, а бананово-апельсиновий ролл це просто - огонь!!! Обов'язково буду користуватись надалі! Я бажаю Вам процвітання!

 • Надія

  Я довіряю Cook Drive. Дуже смачна кухня. Висока якість, приємні ціни і швидка доставка.

 • Леся

  Я клієнт Кукдрайву вже не один рік Бачу величезні зміни протягом усього часу До кожного зауваження дослуховуються і по можливості виправляються і стають кращими Щодо іжі - теж хочу відмітити що за останні пів року їжа стала набагато смачнішою, потішив і новий дизайн блюд та їх подача Так я фанат зразів то останні замовлень 8 замовляю їх - дуже смачні))) А млинці з яблуком це просто ейфорія! Дякую вам ! Розвивайтесь і надалі ) Успіху!

 • Світлана

  Додайте до асортименту напівфабрикатів вареники просто з картоплею та просто з капустуою.

 • Дарія

  Неймовірно смачні суші, одні з них - " Тайгер", смачна піца; кур'єри приїжджають завжди вчасно і ввічливі. Я дуже задоволена

 • Оля

  Дуже задоволенi,швидкою доставкою.Пiца з паперонi дуже смачна,салати теж!Все свiже та смачне.Дякуемо вам!!!

 • Олександр

  Велике прохання, додайте соус на вибір, який йде в бургер, я просто не їм рибу, а там анчоуси в цезарі і псують все. І поверніть суп фо-бо, він був просто ШИКАРНИЙ!!! :3

 • Катя

  Будь ласка перегляньте своє ставлення щодо правил.Якщо клієнт просить не класти одноразовий посуд(виделки, ложки) в замовлення,то,я гадаю,було б правильно дослухатися до побажань клієнтів. Вибачте,але існують люди,які намагаються не шкодити довкіллю. Відповідь Cook Drive: Доброго дня! Дуже добре, що шанувальники нашої служби так відповідально ставляться до навколишнього середовища, Cook Drive теж піклується про стан довкілля, але ми завжди дотримуємось внутрішніх правил, і в кожне замовлення повинні додати до страви посуд. У випадку, коли Ви наполягаєте не класти одноразові прибори - повідомляємо про це кухарям, та зважаючи на кількість замовлень, не завжди можемо проконтролювати ці моменти, тому просимо виявити розуміння до даної ситуації!

Додавання відгуків доступно тільки для зареєстрованих користувачів!